23. září 2022

INFORMACE PRO RODIČE POMOC PRAŽANŮM - MŠ

Vážení rodiče,

Hlavní město Praha usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 38/5 umožnilo čerpat finanční podporu školám a školským zařízením  řízenými městskými částmi hl. m. Prahy na zmírnění dopadů inflace pro pražské domácnosti.

Podmínkou čerpání podpory je trvalý pobyt žadatele na území hl. m. Prahy. Prosím, sledujte průběžně tuto stránku a informace na webu hl. m. Prahy na adrese: Pomoc Pražanům (praha.eu)

Agenda zpracování žádostí zákonných zástupců žáka i následného vyúčtování a administrativa dopadne na školu a schvalování je delegováno na ředitele školy. Evidenci žádostí povede paní zástupkyně ředitele školy Mgr. Bc. Anna Kobrová.

Odevzdání je možné každý všední den od 8:30 do 12:30 na recepci školy (U Domu služeb 29/2, 143 00 Praha 4) u paní Lenky Kaprálové, kde obdržíte i potvrzení o převzetí včetně identifikačního čísla žádosti:

- do 30.9. 2022 (pro prominutí poplatků od 1.10.)

- do 25.10.2022 (pro prominutí poplatků od 1.11.)

- do 30.11.2022 (pro prominutí poplatků od 1.12.)

ŽÁDOST O PROMINUTÍ STRAVNÉHO JE NUTNÉ PODÁVAT U ŠKOLY, VE KTERÉ SE DÍTĚ/ŽÁK STRAVUJE.

Žák ZŠ K Dolům u ZŠ TGM - více info a termíny zde

Dítě MŠ Dolinka u ZŠ K Dolům - termíny viz. výše

• Podmínky pro podávání žádosti o prominutí úplaty a žádosti o příspěvek z fondu solidarity v rámci opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022–2023 – ke stažení ZDE

• Schéma postupu/procesu žádostí – ke stažení ZDE