25. leden 2024

Bruslení na Sofijském náměstí

Nejen učením živ je člověk, a tak i žáci naší školy využili nabídky městské části a vydali se na kluziště na Sofijském náměstí. Čtvrťáci a páťáci brázdili kluziště hlava nehlava a nepohrdli ani nabídkou místního občerstvení - což si po svém výkonu jistě zasloužili! Deváťáci spojili příjemné s užitečným. V hodinách českého jazyka je čeká reportáž a o čem se referuje lépe než o na vlastním kůži prožitém zážitku?

Místo sezení v lavicích tak provětrávali své tělo i ducha a užívali společné chvíle na ledové ploše. Někteří z nich byli již zkušení bruslaři, někteří stáli na bruslích poprvé, ale ani to je neodradilo od toho to zkusit - a v případě nouze byl po ruce mantinel. Zahambit se nenechaly ani paní učitelky a asistentky - ty byly na konci rády, že všichni ve zdraví přežili. Doufáme, že v příštím roce budeme kluziště moc znovu využít.