Škola v přírodě Šumavous 2021

Jelikož věříme, že epidemiologická situace se do léta natolik zlepší, že bude možné realizovat ozdravné pobyty, připravujeme pro děti školku v přírodě.

Místo: Penzion Šumavous – Vimperk

Termín: 5.6. – 11. 6. 2021

Cena: cca 4.200,- Kč (cena zahrnuje stravu, ubytování, dopravu, úrazové pojištění, program s prvky lesní, zážitkové a smyslové pedagogiky, celodenní výlet apod.) - cena se odvíjí od počtu dětí

Rodinný Penzion Šumavous s dětským centrem stojí na klidném místě uprostřed lesů na začátku Národního parku Šumava. Kapacita je 30 dětí. Může se pochlubit velkou zahradou s přírodním dětským hřištěm a kontaktním zvěřincem, kde si děti mohou zvířata krmit a mazlit se s nimi.

Pokud máte o švp zájem, stáhněte si, prosím, přihlášku a vyplněnou ji nejpozději do 20.4. odevzdejte do mš jedním z následujících způsobů:

• Osobně (jakmile se školka otevře)
  • Ofocenou mailem na adresu msdolinka@zskdolum.cz (originál dodáte po otevření školky)
  • V obálce do schránky školky