Základní škola a mateřská škola
K Dolům v Praze 12

18. červen 2023

Florbalový turnaj školních kroužků

Skončil poslední florbalový turnaj školních kroužků, který byl pořádaný ve sportovní hale SH Lužiny na pražských Stodůlkách. Turnaje se účastnili kluci a holky ze základních škol z Prahy a Středních Čech. Během zápasů sportovci změřili své síly, ale rovněž si užili spoustu zábavy s kamarády. Za jejich skvělé florbalové výkony na ně byli pyšní nejen trenéři, ale také rodiče, kteří přišli na turnaj fandit. Děti ze všech základních škol soutěžily ve třech věkových skupinách, a to 0. - 2. třída, 3. - 4. třída a 5. - 7. třída.

V nejstarší kategorii 5. - 7. třídy byli žáci naší školy zařazeni do týmu HERKULES, se kterým vybojovali 3. místo.

Trenéři velmi děkují všem hráčům a hráčkám, kteří se turnaje účastnili. Velký dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří přišli své ratolesti podpořit.