Adaptační pobyty Benecko 09/21

FAQ (průběžně aktualizováno):

Kdy se odjíždí?
Všechny pobyty mají stejný režim - sraz je ve 12:45 před školou, předpokládaný odjezd 13:00.

Návrat ke škole je plánován v den příjezdu kolem 13:00.

Testování
Dle aktuálně platné legislatviy se žáci (až na výjimky) screeningově testují 1.9., 6.9. a 9.9..
Žáci, kteří odjíždějí  na pobyt 2.9. se otestovali 1.9., testy jsou platné; 6.9. se budou testovat na Benecku
Žáci, kteří odjíždějí 6.9., se testují před odjezdem, tj. ve 12:45 a 9.9. na objektu.

Aktuálně máme dané podmínky testování pouze do 9.9., další bohužel zatím nevíme..
Budeme vás neprodleně informovat.

Termín platby
Uhraďte prosím pobyt nejpozději do 3 dnů před termínem odjezdu.
Odychylky řešte s TU.

Jde se v den odjezdu do školy?
Škola pro odjíždějící žáky začíná až odjezdem/ testováním. Dopolední výuka v den odjezdu není.

Kdy a jak budou děti obědvat?
Prvním jídlem, které děti na objektu dostanou, je večeře, poslední v den odjezdu snídaně.
Oběd v den odjezdu je tedy v režii zákonných zástupců, event. školní jídelny.

Jaký bude program
Program bude obsahovat řadu zážitkových aktivit (deskových her, pohybových aktivit, stmelovacích ledolamek..) Budeme se zaměřovat na prohlubování komunikačních a sociálních dovedností, a to nejen v rámci sestavování plánu třídního kolektivu. Dále bude zařazen 1 celodenní výlet a kratší turistické akce.

Co mají mít děti s sebou?

Výbavu uzpůsobte programu, lokalitě a konkrétním potřebám vašeho dítěte.
Základní doporučení jsou shrnuta níže:

DOPORUČENÁ VÝZBROJ A VÝSTROJ:

- pevnou obuv na horskou turistiku,
- vhodné oblečení na turistiku:
šusťáková/ sofshell bunda, turistické kalhoty/šusťáky, 1 pár teplých ponožek, tričko s dlouhým rukávem, mikina/svetr, šátek, kapesníky, pyžamo, oblečení na chatu, ručník, přezůvky …
- léky, věci osobní hygieny, krém na obličej, jelení lůj, repelent, sluneční brýle, BATOH, LAHEV NA PITÍ, baterku, psací potřeby)
- uzavíratelné, podepsané zavazadlo s hmotností do max 20 kg/ takové zavazadlo, se kterým zvládne dítě SAMO manipulovat

Jak mám postupovat, když chci své dítě přihlásit?

1. Vyplníte odkazovaný formulář "přihláška"

--►bude vám přidělen VS

--► do 24h obdržíte vyplněnou přihlášku na uvedený email

2. Vyplníte odkazovaný formulář "bezinfekčnost"

--► obdržíte vyplněný dokument na uvedený email

3. Oba tyto dokumenty spolu s kopií kartičky pojištěnce dodáte PODEPSANÉ do školy NEJPOZDĚJI V DEN ODJEZDU

-- TU/AP či na vrátnici školy (ve všední dny 8:30-12:30)

4. Zaplatíte požadovanou částku na účet školy, s přiděleným VS

Přihláška/ bezinfekčnost nepřišla

Zkontrolujte si, zda jste do formuláře uvedli správný email - pokud zjistíte, že ne, vyplňte formuář znovu.

Projděte si spam/ nevyžádanou poštu.

Dokumenty nemohu vyplnit online

Pakliže dokument nemůžete vyplnit či vytisknout doma, je možné si vyzvednout blanket ve vrátnici školy. Dokument fyzicky (ručně) vyplníte, podepíšete a odevzdáte.

Vrátnice je otevřena každý všední den od 8:30 do 12:30

Dítě se výjezdu nemůže účastnit

Dětem, které se výjezdu neúčastní, bude ve škole zajištěna náhradní výuka.

V každém případě prosím dejte vědět TU, že dítě nepojede, ať víme, s jakými počty můžeme kalkulovat.

Průvodní informace

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

v odkazu níže naleznete informace ke konání avizovaného adaptačního programu. Jedná se o pětidenní pobyt na horách, za přítomnosti třídních učitelů a asistentů. Cílem akce je "pobýt" spolu se třídou, seznámit se, nastínit plán, rozmyslet a stanovit roční třídní cíle, priority..., promyslet a připravit návrhy na výzdobu třídy, a po covidovém období nastartovat nový školní rok. To vše prostřednictvím zážitkových, tvořivých a stmelovacích aktivit a výletů.

Účast na této akci velmi doporučujeme, z naší zkušenosti se díky tomu všichni stmelí a naladí na spolupráci ve škole a aktivitami z takové akce žijí ještě dlouhou dobu. S ohledem na skutečnost, že akci považujeme za významnou a pro třídní kolektiv důležitou, dotujeme ji částkou 1 000,- Kč/ žáka.

Cena:
1 000,- (jedná se o polovinu skutečné hodnoty pobytu, rozdíl finanční částky je hrazen z prostředků školy).

Termíny:

2.-6.9.2021      8.C, 7.B (Janoušková, Maštalková, Horelová, Vávra, Juřička, Outratová)
6.-10.9.2021    3.A, 6.B (Kimla, Jiřičná, Rybová, Outratová)
10.-14.9.2021  9.A, 9.B (Sekerášová, Vrzák, Outratová, Adámková)
14.-18.9.2021  2.A, 2.B (Šímová, Česal, Brychtová, Špígl)
18.-22.9.2021  3.B, 4.A (Vokatá, Kusá, Bečánová-Vinklátová, Kociánová)
22.-26.9.2021  5.A, 5.B (Simerová, Kordić, Bura, Caltová)
26.-30.9.2021  7.A, 6.A (Kovařík, Tamchynová, Nosková, Plachá, Nová)

Adresa objektu:
Pension Na Rychlově; Rychlov 18, 514 01 Benecko
tel.: +420 606 506 935, +420 602 473 442
e-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz

Veškerou další komunikaci směřujte prosím výhradně na třídní učitele vašich dětí.

PŘIHLÁŠKA

BEZINFEKČNOST