Náhradní provoz MŠ

OMEZENÍ VSTUPU DO ŠKOLKY

Vážení rodiče,

z důvodu rekonstrukce schodiště u vstupu do tříd Sluníčka a Hastrmánci jsou do těchto tříd zřízeny provizorní vstupy v zadní části budovy školky.

Do areálu školky se dostanete levou brankou, dále budete pokračovat stále rovně za školku. Sluníčka mají vstup přes prosklené dveře ve třídě, Hastrmánci musí chodit po zadním schodišti k únikovému východu sousedícímu se třídou. U obou vstupů jsou k dispozici návleky a lavička.  Další postup vám sdělí paní učitelka ve třídě. Cesta ke vstupům je značena šipkami s popisky.

Omlouvám se za diskomfort při přivádění a vyzvedávání dětí.

Děkuji za pochopení.

K.Stárková

Letní provoz 15.-26.7.2024 – rozdělení dětí do tříd

Třída Berušky: kmenové děti + děti z MŠ Tyršovka, Urbánkova a Větrníček

Třída Delfíni: kmenové děti + děti z MŠ Podsaďáček

Třída Sluníčka: kmenové děti + děti z MŠ Angel, Jahůdka, Karásek, Montessori a Pohádka

Třída Hastrmánci: kmenové děti + děti z MŠ Mydlinky

Informace k provozu mš

V den nástupu vám paní učitelka ve třídě sdělí, jaká značka je volná - kam máte v obouvárně uložit svému dítěti boty. V šatně pak na tutéž značku odložíte dítěti oblečení.

Do školky dítě potřebuje:

• Převlečení na ven
  • Náhradní oblečení pro případ nehody
  • Přezůvky
  • Převlečení na odpolední odpočinek (není nutné pyžamo, stačí čisté tričko)

Školka je v provozu od 6:30 do 17:00 hodin.

Příchod do mš (předání dítěte do třídy) nejpozději do 8:15 hodin – v 8:20 se školka zamyká!

Vyzvedávání po obědě je možné v čase 12:15-12:45 hodin.

Vyzvedávání po odpoledním odpočinku je možné od  14:30 do 16:55 hodin tak, aby se v 17:00 mohla školka zamknout.

Omluvenky pište nebo volejte na telefon 724 724 330 nejpozději do 8:15 hodin.