21. prosinec 2020

Informace o výskytu nemoci SARS-CoV-2

Vážení rodiče, Vážení zákonní zástupci,
 dnes 21.12. jsme obdrželi informace od hygienické stanice ohledně  výskytu nemoci SARS-CoV-2 v naší škole.Všichni, kterých by se opatření mohla týkat  - žáci i zaměstnanci, byly informováni 20.12.

Zpráva hygienické stanice :

Dne  16. 12. 2020 byli žáci a zaměstnanci Vaší školy v kontaktu s osobou, která je Covid pozitivní.  Epidemiologickým šetřením však nebyl shledán důvod pro karanténní opatření ve škole.

Vzhledem k současným opatřením prosím o tomto informovat rodiče žáků a zaměstnance školy ve smyslu:

Rodiče dětí a personál školy by měli sledovat zdravotní stav dětí/svůj zdravotní stav minimálně po dobu 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivní osobou, a v případě klinických obtíží ihned telefonicky kontaktovat praktického lékaře-pediatra/praktického lékaře a sdělit mu, že dítě/personál bylo/byl v úzkém kontaktu s osobou, u které byla prokázána přítomnost SARS-CoV-2.

Podrobnější informace hygienické stanice - zde