29. srpen 2020

Informace školní družiny

S ohledem na koronavirová opatření je provoz školní jídelny rozdělen tak, aby se žáci T.G.M. a ZŠ K Dolům  vzájemně nepotkávali. Provoz škoní jídelny je pro ZŠ K Dolům vyhrazen každý den od 12:00-13:00 a poté od 13:45 – 14:15. Ostatní doba je výhradně pro školu T.G.M.

Po dobu “koronavirových opatření” je možné děti vyzvedávat z odpolední družiny bez omezení, tj. i mezi 14:00 a 15:00.

V letošním roce místo každoročních podzimních turnajů s ZŠ T.G.M. využijeme vlastního nově nakoupeného sportovního vybavení a prodloužíme pobyt na vlastní školní zahradě.

Více informací o provozu školní družiny - ZDE.

Kontakty na jednotlivé vychovatele a vychovatelky školní družiny - ZDE.

Plán akcí školní družiny:

7.-30.9. ukázkové lekce zájmových útvarů
5.10. Divadélko z pytlíčlu  - představení pohádky  "O Drakovi"
2.11. návštěva modřanského biografu
15.12. Vánoční jarmark
4.1. mobilní planetárium
8.2.   karneval a přiblížení masopustu (musíme mít takto brzy protože pak jsou jarní prázdniny a projekt Edison)
8.3.  vynášení Morany do Vltavy
26.4. čarodějnice v družině
3.5. Potichonku – hudební představení nástrojů z celého světa
7.6.  sportovní odpoledne plné her

Akce družiny probíhají jednou měsíčně a to v pondělí.

Během září probíhají ukázkové lekce zájmových útvarů - lego, kendo, korálkování, angličtina, tanečky, gymnastika, keramika, zdravotníček a jiné nabízené. Jednou týdně je dětem nábídnut jeden kroužek zdarma. Na výběr je joga, výtvarný kroužek, sportovní kroužek, čtenářský koutek a relaxace.