2. únor 2020

Letní tábory s výukou angličtiny

Vážení rodiče, milí studenti,

dovolte nám Vás informovat o možnosti získání 15% slevy na námi organizované letní tábory s výukou angličtiny, kde lektory jsou kvalifikovaní rodilí mluvčí z anglicky mluvících zemí.

Tyto letní tábory pořádáme již od roku 2003, máme tedy již 17 let zkušeností s kompletní organizací táborů a zajištěním kvalitní výuky pro děti. V nadcházejícím létě pořádáme celkem 19 táborů ve 4 lokalitách, které patří k těm nejhezčím v české krajině.

Níže si Vám dovolujeme shrnout základní informace k těmto anglickým táborům:

Lokality

• Daňkovice – Penzion Selský dvůr (Českomoravská vrchovina)

• Kopřivná – Hotel Kopřivná (Jeseníky)

• Křivoklát – SLŠ Křivoklát (Středočeský kraj)

• Krkonoše – Hotel Žalý (KRNAP)

• Tábory jsou určeny pro žáky základních a středních škol ve věku 9–18 let

• Výuku vedou kvalifikovaní rodilí mluvčí z anglicky mluvicích zemí

• Výuka probíhá denně v rámci 4–6 vyučovacích hodin a je zaměřena na rozvoj aktivního používání jazyka, tj. na komunikaci

• Účastníci jsou rozděleny do malých skupinek (cca 8–12 dětí) dle jazykové úrovně

• Reference od rodičů i od žáků samotných najdete např. na našem Facebooku (Descartes – letní tábor s výukou angličtiny), kde můžete nalézt také fotografie z minulých let.

Tyto a mnoho dalších informací týkajících se všech lokalit, výuky, denního rozvrhu a ubytování naleznete na našem webu www.letnianglictina.cz, kde se můžete i přihlásit.

K získání 15% slevy stačí při objednávce zadat do poznámky následující kód: SKOLA1476 + název školy a následně Vám bude poskytnuta sleva ve výši 15 %.

Tímto Vám děkujeme za Váš případný zájem a rádi se s Vámi na některém z táborů uvidíme!

S přáním hezkého dne

za vzdělávací agenturu DESCARTES