29. leden 2020

Lyžařský pobyt 2020

Vážení rodiče,
níže naleznete základní informace ke konání lyžařského pobytu.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
UPDATE:

1.2. DOJELI JSME, VYBALUJEME, VŠE V POŘÁDKU.

29.1. - během dne/večera se vám ozve paní učitelka Rybová s informacemi ohledně zdravotní dokumentace/ léků
26.1. je znám čas odjezdu/ předpokládaného příjezdu - SRAZ 1.2. 12:15 U ŠKOLY, PŘÍJEZD 8.2. cca 13:00
24.1.2020 - VŠE ZAPLACENO (výjimky potvrzující pravidlo byly kontaktovány:-)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termín: 1.2.-8.2.2020               (ČAS ODJEZDU 12:30 od školy, sraz 12:15 ---- PLÁNOVANÝ ODJEZD 10:00 z BENECKA)

Cena: 4690,-

Adresa:
Pension Na Rychlově; Rychlov 18, 514 01 Benecko
tel.: +420 606 506 935, +420 602 473 442
e-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz

Pedagogický doprovod:
Běla Outratová - 777320050; Alena Rybová - 605701358; Kateřina Caltová; Zuzana Outratová;

V CENĚ POBYTU JE:
doprava autobusem od školy na centrální parkoviště Benecko, (tam probíhá překládka zavazadel, k objektu se jde pěšky cca 2km)
ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích,
plná penze, pitný režim, ZAČÍNÁME OBĚDEM, KONČÍME OBĚDEM
celotýdenní jízdné na vleku u objektu,
výuka jízdy na lyžích,
pedagogický dozor po celou dobu pobytu a pro nelyžaře,
zdravotník

Pobyt lze absolvovat i bez lyžařské výstroje a výzbroje --► bez nároku na lyžování.

V CENĚ POBYTU NENÍ VÝUKA NA SNOWBOARDU.
Snowboard si účastník bere s sebou pouze v případě, že jízdu samostatně ovládá.

PODMÍNKY ÚČASTI:
- návštěva 3.-9.ročníku naší školy (případně dle dohody)
- v termínu uhrazená celá částka za pobyt, tzn. poplatek ve výši 4690,- uhrazen nejpozději do 24.1.2020 dle instrukcí
(čú: 69953379/0800; VS bude přidělen po vyplnění přihlášky a posouzení splnění podmínek účasti)
- mít takové výsledky chování ve škole, že je zárukou, že účastník není nebezpečný sobě čí okolí (tzn. nejsou mu udělena kázeňská opatření či opakovaně řešené problémy s respektováním školního řádu)
- vyplněné a podepsané doklady dle instrukcí
- lékařské potvrzení o způsobilosti,
- potvrzení o bezinfekčnosti,
- potvrzení o seřízení vázání
- kopie kartičky pojištěnce
- vhodná výzbroj a výstroj

VÝZBROJ A VÝSTROJ
Účastník zájezdu bude mít zajištěnu sjezdovou výzbroj a přilbu,
lyžařské nebo sluneční brýle, věci osobní hygieny, baterku, krém na obličej, jelení lůj na rty, (Zimní oblečení: zimní/ teplá bunda, lyžařské kalhoty/šusťáky, alesp. tři páry teplých ponožek, trička s dlouhým rukávem, mikina/svetr, dva páry rukavic, dvě čepice, šátek, kapesníky, pyžamo, oblečení na chatu, ručník, přezůvky, DESKOVÁ HRA … )
Uzavíratelné, podepsané zavazadlo s hmotností do max 20 kg, event. batoh na přezkáče. Zavazadla budou překládána z autobusu do rolby/ terénního auta/ vozíku za autem. !NE DESET IGELITEK, ZE KTERÝCH VĚCI VYPADÁVAJÍ NA SILNICI!
Lyže, vč. hůlek příp. snowboardy budou umístěny v pouzdře/fusaku!

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Dle uvážení
(v objektu je omezená možnost nákupu pochutin, při výletech je možná návštěva restaurací či stánků s rychlým občerstvením, event. samoobsluhy)

V případě zájmu prosím vyplňte dotazník, resp. přihlášku, která vám byla zaslána prostřednictvím mailu a Školy Online.

FAQ:

1. VLASTNÍ DOPRAVA
Je možná, bohužel bez záruky na úpravu ceny. Pokud o této možnosti uvažujete, dejte nám prosím vědět, ať nečekáme zbytečně u autobusu..

2. ODJEZD/ PŘÍJEZD
bude doplněno

3. BĚŽKY
Vzhledem k tomu, že běžecké lyže s sebou nemívá mnoho účastníků, jejich balení bych promyslela. Výlet naplánován je, určitě bude možné jej absolvovat na běžkách, nicméně všichni ostatní půjdou pěšky.

4. DOKUMENTACE

prohlášení o bezinfekčnosti, odpovědnosti za škody a další (tento dokument vyplňujete vy, zákonní zástupci a je nutno jej odevzdat nejpozději ve čtvrtek 30.1.2020., abychom eliminovali předautobusový nápor ))
prohlášení o způsobilosti (vyplňuje lékař, dle aktuální legislativy má platnost 2 roky, je tedy možné, že jej již máte z loňské školy v přírodě, lyžáku nebo plavání; dokument též prosíme odevzdat nejpozději ve čtvrtek 30.1.2020)
- kopie kartičky pojištěnce
- potvrzení o seřízení vázání

Potvrzené dokumenty prosím odevzdávejte třídním učitelům/ asistentům/ paní hospodářce, tištěné nebo naskenované emailem, zkrátka jak jste zvyklí.   OPAKUJI DO ČTVRTKA 30.1.2020

5. MÁME S SEBOU MÍT UČENÍ?
NE, pouze BLOK, TUŽKY, PASTELKY a NĚJAKOU VAŠI OBLÍBENOU DESKOVOU HRU/ KARTY...

6. JAK TO BUDE S MOBILY A ELEKTRONIKOU?
LYŽAŘSKÝ POBYT SE ŘÍDÍ ŠKOLNÍM ŘÁDEM, TEDY REŽIM JE STEJNÝ JAKO NA ŠKOLE V PŘÍRODĚ NEBO VE ŠKOLE.

SKOL