30. srpen 2023

Omezení vstupu do MŠ

Vážení rodiče,

bohužel se protáhla prázdninová rekonstrukce schodiště u vstupu do tříd Berušky a Delfíni. Z tohoto důvodu budou od 4.9. do odvolání do těchto tříd zřízeny provizorní vstupy v zadní části budovy školky.

Do areálu školky se dostanete pravou brankou přes školkovou zahradu, dále budete pokračovat stále rovně kolem altánu za školku. Berušky budou mít vstup přes prosklené dveře ve třídě, Delfínci budou chodit po zadním schodišti k únikovému východu sousedícím se třídou. U obou vstupů budou k dispozici návleky a lavička.  Další postup vám sdělí paní učitelka ve třídě. Cesta ke vstupům bude značena šipkami s popisky.

Toto omezení by mělo trvat 6-8 týdnů. Omlouvám se za dočasný diskomfort při přivádění a vyzvedávání dětí.

Děkuji za pochopení.

K.Stárková