18. prosinec 2019

Poděkování za vánoční jarmark

V pondělí 16.12. se na naší škole uskutečnil již tradiční vánoční jarmark. Rok od roku tuto akci navštěvuje stále více lidí,což nás velmi těší. Navštívit nás přicházejí jak rodinní příslušníci našich stávajících žáků, tak přátelé naší školy, naši absolventi a rovněž hosté z radnice. Naši žáci na jarmarku prezentují své výrobky a “zpeněžují” tak své úsilí. Jednotlivé třídy si poté samy rozhodnou, jak s vydělanými penězi naloží, zda si například něco koupí nebo pojedou na výlet. Naše školní družina letos šetří na pískoviště.To představuje větší investici, proto pokud se vám akce líbila, líbí se vám fotografie z ní a rádi byste družině ještě nějak na pískoviště přispěli, kontaktujte vedoucí družiny Kateřinu Michálkovou. Za jakýkoliv dar budeme moc rádi a předem za něj děkujeme. Stejně tak děkujeme všem návštěvníkům našeho letošního jarmarku za jejich ocenění naší práce v podobě zakoupených výrobků. Autorem fotografií je naše nová kolegyně Kateřina Simerová.