2. březen 2021

Pomoc od Nadačního fondu pomoci Karla Janečka

Vážení rodiče, milí žáci.

Naše škola stále hledá možnosti pomoci s volným připojením svým žákům a rodinám v nelehké době. Škola se spojila s Nadačním fondem pomoci Karla Janečka, která nabízí modem/sim kartu k využití rodinám v tíživé situaci.

K zaslání modemu/sim karty je potřeba garance soc.pracovníka, terénního pracovníka, charity, OSPOD, apod., že se jedná o matku/otce samoživitele. Podkladem pro přiznání může být i rozhodnutí soudu o svěření péče dítěte, nájemní smlouvu nebo výpis z katastru nemovitostí apod.

Je možná i garance školy, která má o rodině povědomí a ví, jaká je situace. Toto potvrzení Vám škola vydá na základě Vaší písemné žádosti zaslané na mailovou adresu ZŘŠ pro oblast spec. ped a výchovné poradkyni školy horackova@zskdolum.cz.

S tímto potvrzením se následně obrátíte na Nadační fond pomoci Karla Janečka, Boleslavova 11, 140 00 Praha 4.