10. březen 2020

UZAVŘENÍ ŠKOLY I

Na základě dnešního vyjádření premiéra Andreje Babiše a ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha se od středy 11. 3. 2020 na dobu neurčitou uzavírají základní a střední školy.
Mateřské školy budou nadále otevřené, dáváme ke zvážení rodičům, zda se rozhodnou děti ponechat doma
- text MČP12.

Z rozhodnutí ředitelky Základní školy a mateřské školy K Dolům v Praze 12, bude pro žáky a zákonné zástupce uzavřena hlavní budova školy a pavilonu, nebude zajištěn provoz školní družiny, školního klubu ani školní jídelny. Jsou zrušeny i kroužky, pořádané školou.

Žákům každý den zadají příslušní vyučující učivo v souladu s platným rozvrhem hodin. Nejpozději v 8:00 hodin ráno budou mít žáci k dispozici práci na daný den. Zadaný úkol bude v systému Škola OnLine viditelný vždy v daném předmětu v poznámce k hodině.

Pro aktuální informace prosím sledujte naše webové stránky a Školu OnLine.

Informace k čerpání OČR