16. březen 2020

UZAVŘENÍ ŠKOLY II

Vzhledem k dalším státním restrikcím zůstává naše škola uzavřena i nadále.

Podle dostupných informací je stávající zadávání učiva formou "poznámky k hodině" funkční. Zaběhnutý jednotný postup tedy nebudeme měnit.
Na rozšiřování nástrojů, prostřednictvím nichž budeme komunikovat a dále vzdělávat, usilovně pracujeme a veškerá nová rozhodnutí a opatření vám dáme obratem vědět.

Nastalá situace je velmi náročná jak pro učitele, kteří byli dosud zvyklí na jinou formu vzdělávání, tak mnoho hodin strávených doma bez spolužáků a učitelů je velmi obtížné a nezvyklé pro nejednu domácnost.
Nový způsob vzdělávání se učíme všichni společně za pochodu a postupně se ukazují nová a nová úskalí, která se snažíme operativně vychytávat.
Budeme vděčni za každý podnět z vaší strany a zpětnou vazbu, ať už v případě nefunkčnosti či obtížích, ale i sdílení dobré praxe - pochvala a povzbuzení vždy potěší.

PROSTĚ JSME V TOM VŠICHNI, VHOZENI DO NEZNÁMÝCH VOD, PLAVEME JAK UMÍME A POSTUPNĚ VYLEPŠUJEME STYL.
PROSÍM, MĚJME SPOLU NAVZÁJEM TRPĚLIVOST...

Monitorujeme obrovskou nabídku nejrůznějších nástrojů, webů i aplikací, které ať už společnosti ryze školské či jiné nabízejí k dispozici - ZDE uvádíme některé z nich.
Další budeme postupně přidávat.