29. leden 2022

Výjimka z testování platná od 31.1.2022

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci.

Vzhledem k aktuálně probíhající epidemii, kdy žáky ne vždy testují jejich třídní učitelé a ne vždy funguje aplikace tečka a elektronická třídnice, není možné zajistit, aby  vaše dítě  mohlo využít této výjimky z testování jinak, než následujícím způsobem:

žák, který chce uplatnit výjimku z testování platnou od 31.1.2022, bude mít u sebe písemný doklad (čestné prohlášení zákonného zástupce), že od onemocnění covid-19 (laboratorně potvrzeného PCR testem) neuplynulo v den testování 30 dní. Potvrzení bude opatřeno aktuálním datem testování a  podpisem  zákonného zástupce.

Upozornění:

kdo nebude mít toto potvrzení, platí pro něho dosavadní pravidla testování, která zůstávají zachována, a to včetně možnosti prokázat se vlastním laboratorně provedeným testem.

Běla Outratová, ředitelka školy