22. červen 2019

22.6.

19:00 - BUS MÁ 20 min ZPOŽDĚNÍ

17:00 ODJEZD VČAS A VŠICHNI

Po snídani balení, úklid, odchod na poslední procházku (zřejmě Liščí hora - Pražská bouda - Pec) Odjezd z Pece 17:00 a plánovaný příjezd stále dle původních předpokladů (19:39) Budeme průběžně aktualizovat.

21.6.

Únava je znát od časného rána, ani výborná snídaně (párečky, salámky, sýry, jogurty, prostě švédský stůl, není dostatečně dostatečnou motivací ke vstávání:-) Nakonec se ale všichni nasytí a chystáme se aspoň na krátký výlet. Friesovy boudy. Na oběd (na výběr špagety nebo zapečené těstoviny s nivou) už jsme zpět a polední klid protahují mnozí až do večeře a ta teda stála za mnoho hříchů (vyber nebo mix: segedin, kuře, rizoto, jahodové knedlíky, utopenci, tlačenka, zmrzlina... ) poté drobná příprava na zítřejší balení a odpočinek...

20.6.

od té doby je klid:-)  na fotky a zážitky se můžete podívat v albu viz ZDE (VýrovkaZSKD, heslo 2019)