3. duben 2020

Aplikace ZOOM - oficiální školní kontaktní prostředek mezi pedagogy a žáky

ROZHODNUTÍ ŘEDITELKY ŠKOLY č .j. 151/2020

Pravidla používání platformy ZOOM

a) Ředitelka školy tímto Rozhodnutím schvaluje využívání konferenčního prostředí ZOOM jako oficiálního kontaktního prostředku mezi pedagogy a žáky.

b) Toto rozhodnutí nastavuje pravidla pro používání platformy ZOOM, a to jak mezi pracovníky školy, tak v kontaktu pedagog/pedagogové – žák/ žáci následovně:

- Před prvním kontaktem budou všichni účastníci prokazatelně seznámeni s Pravidly pro setkávání v prostředí ZOOM

- Následně zašle pedagog na email účastníkům pozvánku s datem setkání a ohraničením doby trvání (max 40 min), v kopii pro info na management školy.

- Po uskutečnění setkání zadá pedagog do sdílené tabulky na disku datum a čas
setkání, téma a jména všech účastníků.

c) Pro využívání konferenčního prostředí ZOOM žáky školy není třeba zvláštního souhlasu zákonných zástupců, přijetí pozvánky je považováno za souhlas.

d) Účast na konferenci v prostředí ZOOM nelze vynucovat.

MANUÁL K PŘIPOJENÍ

ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ (pro děti)